آیا شما هم سوالی دارید ؟

سوالات را مرور کنید یا از ما بخواهید ...

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفاً  سؤال خود را از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

راد پت چه کار می‌کند؟

رادپت مرکز تخصصی پرورش گربه‌های اصیل از انواع نژادها همچون گربه اسکاتیش، گربه بریتیش، گربه پرشین و ... است.

چه گربه‌هایی در رادپت پرورش و عرضه می‌شوند؟

تقریبا تمامی نژادهای گربه‌های خانگی معروف همچون بریتیش، اسکاتیش، پرشین، هیمالین، چین چیلا و... در رادپت موجود است.

آیا گربه های رادپت میکس هستند؟

به هیچ عنوان، رادپت متهعد می‌شود که تمامی بچه گربه‌های پرورش داده شده از والدین اصیل و تک نژاد و قوی متولد شده اند. علاوه بر این تعداد دفعات تولید مثل والدین نیز محدود است و به هیچ وجه به عنوان یک فرآیند تجاری به آن نگاه نمی‌شود.

آیا کار شما توله کشی و مصداق عدم رعایت حیوانات نیست؟

توله کشی عمل زشتی است که با هدف صرف تجاری صورت می‌پذیرد.  در این اقدام که کاملاً مخالف با حقوق حیوانات است چون هدف تجاری است بارها و بارها گربه‌های والد را مجبور به تولید مثل می‌کنند و بچه های متولد شده هم فقط در صورتی که زیبا یا قابل فروش باشند نگهداری می‌شوند در غیر صورت معدوم یا رها می‌شوند. اما آنچه در رادپت اتفاق می افتد امری طبیعی است، گربه های اصیل به شکل طبیعی و با تعداد محدود برای تولید مثل انتخاب شده، پس از آن تمامی گربه‌های متولد شده تحت مراقبت‌های دامپزشکی قرار گرفته و با شیر مادر تغذیه می‌شوند و سپس برای به سرپرستی گرفته شدن توسط خانواده های حیوان دوست عرضه می‌گردند.

اگر هدف رادپت پروش حیوانات اصیل و مصداق توله کشی نیست، چرا گربه ها فروخته می‌شوند و واگذار نمی‌شوند؟

پرورش، مراقبت و تغذیه گربه ها هزینه بر است و مبلغی که برای به سرپرستی گرفتن گربه ها توسط شما پرداخت می گردد تا حد زیادی هزینه نگه داری از بچه ها است. این مورد را می‌توانید با مقایسه قیمت رادپت با قیمت های موجود مقایسه کنید.

آیا گربه برای واگذاری هم دارید؟

بله، به صورت محدود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09123441259 تماس بگیرید.

آیا گربه ها واکسیناسیون شده اند؟

بستگی دارد، اگر گربه ای که دریافت می‌کنید سن واکسیناسیونس رسیده باشد بله. در غیر اسن صورت باید صبر کرد تا به سن مورد نظر برسند. البته نگران نباشید واکسیناسیون بچه ها کاملاً رایگان است و برعهده رادپت است.

از ما بپرسید